Odzyskiwanie zaszyfrowanych danych - Ransomware
Zadzwoń do nasWypełnij formularz

Odzyskiwanie zaszyfrowanych danych wirus

Odszyfrowywanie plików. Odzyskiwanie danych po Ransomware. Zaszyfrowanych baz danych SQL z danymi. 
Padłeś ofiarą ataku hakerskiego? Ransomware - Jak odzyskać pliki ? Całe miesiące pracy idą na marne? Włosy stają Ci dęba na głowie, gdy myślisz ile czasu (i pieniędzy) zajmie odtworzenie utraconych danych? A może wahasz się, czy zapłacić okup i nie wiesz jak zaksięgujesz ogromny koszt? Jeden błąd i zainfekowanie bazy danych wirusem typu Ransomware może mieć właśnie takie konsekwencje. Na tym może się nie skończyć, bo wcale nie wiesz, czy przestępcy faktycznie prześlą klucz do odszyfrowania danych. Odzyskiwanie danych zaszyfrowanych przez wirus - to praca dla Profesjonalistów
Nie działaj pochopnie! Możesz stracić potrójnie – pieniądze, czas i nerwy.

Baza danych została zaszyfrowana – co robić?

Jeżeli już nie masz dostępu do swojej bazy danych – nie panikuj. Strach jest złym doradcą – możesz zwiększyć swoje straty. Odradzamy zapłacenie okupu – to niepewna i niezgodna z prawem droga. Nie martw się – masz wyjście. Możesz w pełni legalnie i za rozsądną kwotę odzyskać bazę danych po Ransomware. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – wiemy jak cenny jest Twój czas i jak ważne dla Twojego biznesu są zgromadzone przez Ciebie dane.
Baza danych została zaszyfrowana przez Ransomware – Jak odzyskać pliki ? Zadzwoń do nas i wyślij nam plik referencyjny. Dzięki temu zweryfikujemy, jaki rodzaj wirusa blokuje dostęp do Twojej bazy danych. Nie pośredniczymy w negocjacjach – my działamy zgodnie z prawem.

Nie płać okupu

Jeśli zapłacisz okup – wzmocnisz cyberprzestępców, będą coraz śmielej atakować. Dodatkowo – znajdziesz się na ich liście z tytułem „okup zapłacony”. To oznacza, że możesz po raz kolejny stać się celem. Hakerzy mogą Ci wielokrotnie zaszyfrować dane lub odebrać wpłatę i nie wydać klucza do Twoich zaszyfrowanych przez wirus danych. Nie chcemy od Ciebie: screenów z żądaniem okupu, adresu portfela, nazwy pliku. Czego potrzebujemy: pliku referencyjnego – musimy wiedzieć z jakim typem wirusa mamy do czynienia.

Skontaktuj sie z nami

Twoje dane zostały zaszyfrowane przez wirus typu Ransomware – potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Większość firm po prostu negocjuje lub pośredniczy w płatności hakerom. Nie popieramy działań niezgodnych z prawem. Działamy legalnie i stosujemy innowacyjne metody odzyskiwania zaszyfrowanych danych – możemy pochwalić się niemal 100% skutecznością. Dogłębnie analizujemy każdy przypadek zaszyfrowania danych przez wirusa – wiemy jak walczyć i odzyskać zaszyfrowane dane po ataku Ransomware

Wyślij nam plik do analizy

Diagnozę postawimy za 0 złotych (słownie: zero). Spakuj kilka zaszyfrowanych plików (od 5 do 100 MB) i wyślij je do nas. Dzięki tym zaszyfrowanym plikom określimy rodzaj wirusa Ransomware. Decyzja, czy zlecić odzyskanie zaszyfrowanych danych naszej firmie, należy do Ciebie. Aktualizujemy naszą bazę wiedzy o wirusach codziennie – wiemy, że każda godzina przestoju w pracy to ogromne straty dla Twojej firmy. Wynik analizy otrzymasz nawet w kilka godzin – zlecając odzyskanie zaszyfrowanych danych naszemu zespołowi zaoszczędzisz potrójnie – czas, pieniądze i nerwy.

Odzyskiwanie zaszyfrowanych danych po ataku hakerskim — macierze RAID, etc.

Twoja baza danych padła ofiarą ataku hakerów? Grupa cyberprzestępców chce wymusić na Tobie zapłatę okupu? Nie ryzykuj — nie masz pewności, że odzyskasz dane! Codziennie aktualizujemy naszą bazę wiedzy o wirusach komputerowych typu Ransomware — dzięki temu stoimy na straży Twoich danych i działamy w świetle prawa.

Jakie bazy danych można odszyfrować?

Mamy niemal 100% skuteczność w odzyskiwaniu baz danych każdego rodzaju. Niezależnie od tego, czy Twoja baza to SQL, MSSQL, ORACLE, PostgreSQL, Pervasive, MySQL, Firebird, czy DBF – jesteśmy w stanie odszyfrować zawartość i zwrócić Ci Twoje dane. Każdy dzień zwłoki to duże straty dla Twojej firmy – nie czekaj, skontaktuj się z nami. Działamy błyskawicznie.

Dlaczego odzyskiwanie zaszyfrowanych danych z RAID zlecić ekspertom?

To nie jest identyczna procedura, jak ta przy odzyskiwaniu danych ze zwykłego dysku. RAID posiada zupełnie inną strukturę – mało który specjalista posiada niezbędną wiedzę, by te działania przeprowadzić. Odzyskiwanie zaszyfrowanych danych z RAID to specjalizacja porównywalna z neurochirurgią czaszkową – tu potrzeba doświadczenia i umiejętności. To nasza specjalizacja, dlatego mamy tak wysoką skuteczność w tym obszarze – niemal 100%. Masz problem z RAID – skontaktuj się z nami. Pomożemy odzyskać Ci odzyskać dane po Ransomware

odszyfrowywanie plików odzyskiwanie zaszyfrowanych danych

Copyright © 2021 Magnes Danych
Web design: JANIK
Magnes – Danych Sp. z o.o.
Ul. Złota 59, lok. 1402  
Skylight. 14 piętro 
00-120 Warszawa
NIP: 525-273-95-81
REGON: 36948587900000
Znajdujemy się w lokalu 1402 na 14 piętrze
Skylight Złote Tarasy
Wejście od Hard Rock Caffe 
tel.: 780 176 676
e-mail: biuro@magnes-danych.pl
GODZINY OTWARCIA:
PN. - PT:. 9:00 - 19:00
SOB.: 10:00 - 14:00