Odzyskiwanie danych zaszyfrowanych przez wirus / hakera | Usługa dekodowania | Odszyfrowywanie plików

Każdy rodzaj szyfrowania | Płacisz za sukces | Natychmiastowa analiza

Nie płać okupu

Jako jedyni nigdy nie prosimy klientów o screena z żądaniem okupu, podania adresu portfela czy nazwy pliku, dzięki którym można się skontaktować z hakerem. Płacąc okup, nie dość, że przyczyniasz się do umacniania cyberprzestępczości, to na dodatek wpadasz do bazy „zapłacone”, co może spowodować kolejne ataki z żądaniem wyższych kwot. Tak samo jak bez Twojej zgody hakerzy zaszyfrowali dane, tak samo mogą zabrać wpłacone środki i nigdy nie wydać klucza odszyfrowania.

Zgłoś się do Nas

Jeśli padłeś ofiarą oprogramowania ransomware, zachowaj szczególną ostrożność. Większość firm oferuje pomoc w „płatności” hakerowi. Działając jako Magnes – Danych, od samego początku widzieliśmy największe zagrożenie w sieci związane z szyfrowaniem. Dzięki badaniom i zdobytemu doświadczeniu zajmujemy się odzyskiwaniem zaszyfrowanych danych, dekodowaniem oraz analizą każdego przypadku ataku wirusa ransomware. Mamy bardzo wysoką skuteczność, czego dowodzą liczne referencje oraz opinie w sieci. Stosujemy nowatorskie metody na odzyskiwanie zaszyfrowanych danych.

Wyślij pliki do analizy

Spakuj kilka zaszyfrowanych plików o rozmiarach od 5 MB do 100 MB i wyślij je do nas na analizę. Diagnoza wirusa, który zaszyfrował pliki na dysku, jest zawsze darmowa i nie zobowiązuje klienta do odzyskania danych w naszej firmie. Ze względu na bardzo duże zagrożenie w sieci oraz ogromną ilość różnych rodzajów wirusów wiemy, że trzeba działać szybko i konkretnie! Każdy przypadek jest dla nas na tyle poważny, że wynik analizy otrzymasz już po kilku godzinach od momentu zgłoszenia. Nie ważne, czy wyślesz zapytanie o 8:00 czy o 19:00. Każda godzina bez danych to duża strata finansowa dla Twojej firmy. I my to rozumiemy, dlatego sprawnie przeprowadzimy odzyskiwanie zaszyfrowanych danych przez wirus!

Ransomware jak odzyskać pliki ? Zanim zaczniesz szukać dalej ! Dlaczego akurat my ?

Jeśli tutaj trafiłeś przeczytaj to koniecznie !!!

zaszyfrowany = zahaszowany

Jesteśmy w Polsce jedyną firmą, która odszyfrowuje zaszyfrowane pliki przez wirus, także bazodanowe w całości. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że:
- uzyskasz 100% danych z zaszyfrowanej bazy,
- suma kontrolna danych nie będzie naruszona,
- odzyskane zaszyfrowane dane będą spójne,
- nie musisz się martwić o kolejne aktualizacje programu (często wymagane przez warunki licencyjne),
- nie musisz błagać twórców oprogramowania, którego używasz, aby, oczywiście odpłatnie, załatali dziury po rekonstrukcji bazy,

Dlaczego to ważne ?
Niestety większość firm świadczących takie same usługi jak my, korzysta z gotowych programów typu „kliknij i zrób” (ogólnodostępnych dla każdego), które polegają na wyciągnięciu tabel i danych w nich zawartych.
Praktycznie w 99% przypadków scenariusz wygląda tak:
- Nigdy nie otrzymasz wszystkich informacji, które znajdowały się w bazie danych. Dlaczego?
Program wykonujący ransomware (wirus) nie szyfruje całej zawartości plików ze względu na czas, jaki potrzebny byłby do zaszyfrowania całości. Założeniem hakera ma być bardzo szybkie działanie algorytmu szyfrującego. Cały proces ma trwać maksymalnie do kilku minut. Dlatego, pliki np. bazodanowe nie są w całości haszowane. Tym samym, programy typu „kliknij, ja wszystko zrobię sam” działają na zasadzie wyszukiwania tabel oraz danych w pliku. Na podstawie znalezionych informacji tworzy się „nową” bazę, która nigdy nie będzie oryginałem.
- Zawsze część danych jest niemożliwa do zidentyfikowania przez wspomniane wcześniej oprogramowanie (dlaczego? fakt zaszyfrowanych fragmentów w pliku) i w konsekwencji zostaje pominięta. Dodatkowo, jeżeli zaszyfrowany fragment to zależności pomiędzy tabelą np. dokumentów i pozycji, to taki program pominie tę zależność i utrata danych nie będzie na poziomie zaszyfrowanych kilkunastu bajtów, a bardzo dużej części danych, które staną się kluczowe dla funkcjonowania całości.
- Sumy kontrolne danych binarnych, które są wysyłane do US (deklaracje, rozliczenia, JPK), będą odbiegały od stanu faktycznego.
- Przy próbie aktualizacji programu ERP: Kadrowo/Płacowego, Księgowego, Magazynowego czy Sprzedażowego do nowej wersji pojawią się błędy zgłaszające braki w strukturze bazy oraz jej spójności po nieumiejętnym odzyskiwaniu zaszyfrowanych danych, co uniemożliwi dalszą pracę w programie na zaktualizowanych wersjach.
- Przy dokonywaniu rozliczeń z kontrahentami pojawią się problemy związane z najważniejszym elementem takiego programu, czyli finansami, co w konsekwencji doprowadzi do próby łatania dziur miesiącami oraz umożliwi kontrolę Urzędu Skarbowego ze względu na niespójność w JPK.

Usługa dekodowania odzyskiwania danych po ataku hakera/wirusa ransomware

Odzyskiwanie danych po ataku hakera (ransomware)
Sukcesywnie odzyskujemy dane z zaszyfrowanych baz danych. Przypadki są różne, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Odzyskujemy dane po zaszyfrowaniu: GandCrab V1 – V5, Nozelesn, BIP, DiskDoctor, Dharma, CrySiS, Adobe i wielu innych (uśredniając, co 1 dzień wychodzi nowy ransomware).

Gwarancja powodzenia
W momencie diagnozy informujemy klienta o rodzaju ransomware i metodach odszyfrowania oraz uzyskania dostępu do danych. Dodatkowo wykonujemy czynności zabezpieczające na przyszłość, a także audyt mający na celu sprawdzenie zabezpieczeń. Nie ma danych? Nie ma pieniędzy – każdy klient płaci wyłącznie za sukces!

Przykładowe referencje z naszych działań w zakresie ransomware :

Niniejsze referencje są kierowane na ręce samego właściciela firmy.

 

Aktualna lista złośliwego oprogramowania typu ransomware dostępna na stronie jest na stronie ID Ransomware by  MalwareHunterTeam

TEL: 509 477 757

NAPISZ DO NAS | ZADZWOŃ | PRZYJDŹ

Znajdujemy się w lokalu 125 na 1 piętrze
Wejście lewą stroną 
budynku Wydziału
Nauk 
Ekonomicznych UW

Magnes – Danych Sp. z o.o.
Ul. Długa 44/50, lok. 125
00-312 Warszawa
NIP: 525-273-95-81
REGON: 36948587900000

biuro@magnes-danych.pl