BEZPIECZEŃSTWO DANYCH ?
BEZPIECZEŃSTWO DANYCH ?
POSIADAMY WSZYSTKIE POŚWIADCZENIA BEZPIECZEŃSTWA NATO I UE
UTRACONE DANE ?
UTRACONE DANE ?
ODZYSKUJEMY DANE ZE WSZYSTKICH TYPÓW NOŚNIKÓW
niemożliwe | nie istnieje
niemożliwe | nie istnieje

TEL: 22 290 78 07 | 693 678 581 | 693 678 578

Rodzaje uszkodzeń

Więcej typów uszkodzeń znajdą Państwo w ofercie.
Uszkodzenie logiczne

Uszkodzenie logiczne

Uszkodzenia logiczne polegają na naruszeniu integralności struktury logicznej danych zapisanych na nośniku. Sam nośnik jest w pełni sprawny. Uszkodzenia logiczne mogą być spowodowane atakami wirusów, przerwami w dopływie prądu elektrycznego, skokami napięcia lub błędami w oprogramowaniu. Przyczynami uszkodzeń programowych są również błędy popełnione przez człowieka – formatowanie dysku, kasowanie plików czy uszkodzenie partycji poprzez niewłaściwe użycie narzędzi dyskowych, np.: fdisk, cfdisk
Uszkodzenie elektroniczne

Uszkodzenie elektroniczne

Takie uszkodzenie wywołane jest po przez uszkodzony zasilacz, przepięcie prądu, uderzeniem pioruna oraz spadkiem napięcia i wielu innych. Prąd, jaki jest wykorzystywany do obsługi urządzeń magazynujących dane posiada określone napięcie, ktore jest stałe. Nawet mała różnica zasilania może wiązać się z takim uszkodzeniem. Aby uniknąć takich uszkodzeń zalecamy korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, używać dobrej jakości zasilaczy, przedłużaczy, UPS`ów. Takie działania przyczynią się do bezpieczeństwa zachowania danych.
Uszkodzenie mechaniczne

Uszkodzenie mechaniczne

Uszkodzenia fizyczne są najtrudniejsze do odtworzenia. W tego typu przypadkach uszkodzeniu najczęściej ulegają elementy mechaniczne dysków twardych, takie jak głowice, silnik. Uszkodzeniom ulegają również układy elektroniki i talerze. W pozostałych nośnikach danych, uszkodzeniu ulega przede wszystkim materiał na którym zapisane są dane. W przypadkach korzystania z urządzeń przenośnych zalecamy zachować ostrożność. Zapezpieczyć urządzenia pokrowcami, etui, torbami na Laptop itd.

zaufali nam

Magnes Danych
4.7
Based on 26 reviews
powered by Google
Dariusz Fitt
Dariusz Fitt
13:44 05 Feb 20
Polecam Magnes Danych za profesjonalizm i podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt z klientem i szybka realizacja!
lipińska .
lipińska .
17:04 26 Jan 20
Niedawno uszkodziłam pendrive i byłam przekonana ze straciłam wszystkie zdjęcia z moich wyjazdów. Za namową kolegi zadzwoniłam do tej firmy i uzyskałam wszystkie możliwe informacje na temat możliwości odzyskania danych oraz kosztów. Przyszłam do biura i oddałam pendrive a po tygodniu z powrotem miałam już wszystkie swoje zdjęcia. Firma bardzo profesjonalna, jestem zadowolona z usług i mogę ją zdecydowanie polecić.
ERArulez .
ERArulez .
13:09 20 Jan 20
oceniam nie tyle jakość usługi(do której ostatecznie nie doszło) lecz fakt, że firma była zamknięta na kilka godzin przed rozkładem godzin pracy dla tego dnia., do tego znaczne wydłużenie przewidywanego czasu na naprawę niż było to ustalone raptem dzień wcześniej. nie wspomnę, że sama diagnoza miała trwać 3 dni. finalnie sam dokonałem zakupu specjalistycznego programu do odzyskiwania danych(za połowę wartości przewidywanych kosztów usługi w magnesie danych) który odzyskał mi 100% danych w ciągu nieco ponad 24h!👍 Państwo nawet nie potrafią czytać że zrozumieniem. na wstępie napisałem, że nie doszło do wykonania usługi. do biura poszedłem za pierwszym razem prosto z ulicy w godzinach pracy g odbiłem się od drzwi. kolejnym się już udało g nawet gdzieś mam numer zlecenia jeżeli nie usunąłem maila. co jednak nie ma wpływu na ogólne wrażenie natomiast nie dałem najniższej oceny gdyż faktycznie cena którą zaproponowano wa wykonanie usługi była najbardziej konkurencyjna i tu akurat duży plus
Ewelina Kruczkowska
Ewelina Kruczkowska
09:42 22 Jun 19
Moim zdaniem najlepsza firma w Polsce. Podjęła się beznadziejnego przypadku, gdzie większość firm wydała negatywną ekspertyzę. Miałam uszkodzony dysk po upadku z dużej wysokości. Firmę poleciła mi koleżanka, która miała podobny problem i również w tej firmie odzyskali wszystko. Mimo tego, że dwie wcześniejsze firmy wydały negatywną opinię na temat mojego dysku, to postanowiłam spróbować. Firma zaoferowała darmową diagnozę, mimo tego że inne firmy otwierały dysk. Gdzie już w drugiej firmie musiałam zapłacić, za diagnozę wcześniej otwartego nośnika. Jednak, to co piszą na stronie jest prawdą. W moim przypadku "Niemożliwe, nie istnieje" się sprawdziło. Każdemu, kto ma beznadziejny przypadek i nie tylko taki szczerze polecam !
Olga Kripiec
Olga Kripiec
16:33 15 May 19
Odradzam!!! Dysk odzyskałam dopiero po prawie ROKU dokładnie zlecenie maj 2018 - odbior kwiecień 2019 !!!! Umówioną kwotę zapłaciłam, mimo że danych na dysku nie udało się odzyskać!!!. Tzn. Dane są tylko nie mozna otworzyc ani filmow ani zdjec. 1700 zl poszło się.... Poinformowano mnie że dostanę rekompensatę za niezrealizowane prace. Pozytywne opinie wystawiają chyba sobie sami! Gdyby nie moj upor obiecanej rekompensaty rowniez bym nie dostała. Od 24 kwietnia do 13 maja czekałam na obiecany zwrot kasy mialam wyslac nr. Konta a na moje smsy zwyczajnie nie otrzymywalam odpowiedzi. Dopiero po sms ze wystawie odpowiednią opinie firma nagle w trybie przyspieszonym przelała środki. W zalaczeniu przyklad jak to dysk mial dotrzec do mnie kurierem a nie dotarl, bylam w firmie dwu krotnie. Olewanie klienta i wmawianie ze ich szantazuje - nie ładnie. Bardzo nie ładnie. Mimo ze zarzucono mi szantaz wywiązano sie ze zwrocenia mi rekompensaty. Dorzucam wiec jedna gwiazdke.
Jędrek Ligarski
Jędrek Ligarski
15:25 20 Aug 18
Fachowa pomoc w kryzysowych sytuacjach o każdej porze.
Mira Domagała
Mira Domagała
15:44 07 May 18
Z wielką radością chcę polecić wszystkim ludziom, którzy utracili dane. Po kilku nieudanych diagnozach i próbach odzyskania danych u innych firm konkurencyjnych, w końcu się udało. Piszę opinię z wielkim "bananem" na twarzy, gdyż znowu mogę cieszyć się swoimi danymi, odzyskanymi w całości mimo uszkodzenia powierzchni. Jeżeli ktoś spotka się z utratą danych, to firma Magnes-Danych jest dowodem na to, że można jeśli się chce, i to w bardzo konkurencyjnej cenie.
Marta Mikulska
Marta Mikulska
16:10 06 May 18
Genialna obsługa - błyskawiczny kontakt i pełne dopasowanie do klienta mimo długiego weekendu - dnia niepracującego przez firmę 🙂 cenowo - najlepsza oferta w Warszawie. Bezproblemowo i bardzo sprawnie załatwienie "problemu" 🙂 W 100% godny polecenia. Na pewno skorzystam ponownie z usług firmy.
Łukasz Matysiak
Łukasz Matysiak
16:27 15 Dec 17
Sprawna, miła, fachowa obsługa. W ciągu doby udało się odzyskać cały utracony materiał z karty sd. Polecam
Marcin
Marcin
12:25 05 Nov 17
Pan Arek odzyskał dane z całkowicie zniszczonej i co więcej zaszyfrowanej karty SD (monolit), która w ogóle nie była widziana przez Windowsa. Szacun. Bardzo sprawnie, szybko i z dużym zaangażowanie. Dzięki za pomoc! Marcin
Zobacz wszystkie opinie

TEL: 509 477 757

NAPISZ DO NAS | ZADZWOŃ | PRZYJDŹ

Znajdujemy się w lokalu 125 na 1 piętrze
Wejście lewą stroną 
budynku Wydziału
Nauk 
Ekonomicznych UW

Magnes – Danych Sp. z o.o.
Ul. Długa 44/50, lok. 125
00-312 Warszawa
NIP: 525-273-95-81
REGON: 36948587900000

biuro@magnes-danych.pl